Aktualności · O nas · Oferta GOKiS · Kalendarz imprez · Pracownicy GOKiS · Godziny otwarcia · Fotogaleria · Partnerzy · Linki · Kontakt Wrzesień 24 2017 14:18:25
BIP GOKiS Zapolice
Zapisz się na newsletter!












Menu główne
Fotogaleria
Nasz kanał na YOUTUBE
Gmina Zapolice
Promuje łódzkie!

"Dom Kultury +"

Kalejdoskop kulturalny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

Hasło



Nie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Zpaolice
Halowy Turniej Piłki Nożnej Drużyn Wiejskich o Puchar Wójta Gminy Zapolice - 29.01.2011

Kategoria: do lat 16

godz.
nazwy drużyn
wynik
9:00
Zapolice - Paprotnia
1:19
9:15
Świerzyny - Pstrokonie
3:1
9:30
Zapolice - Świerzyny
0:11
9:45
Pstrokonie - Paprotnia
1:4
10:00
Zapolice - Pstrokonie
1:12
10:15
Paprotnia - Świerzyny
4:0

Tabela:

Lp.
nazwa drużyny
pkt
bramki
1.
Paprotnia
9
27-2
2.
Świerzyny
6
14-5
3.
Pstrokonie
3
14-8
4.
Zapolice
0
2-42

Klasyfikacja końcowa:

1. Paprotnia
2. Świerzyny
3. Pstrokonie
4. Zapolice

Najlepszy zawodnik: Adam Drabiński (Zapolice)
Najlepszy strzelec: Krzysztof Rosiak (Paprotnia)
Najlepszy bramkarz: Daniel Zielonka (Paprotnia)

Kategoria: powyżej lat 16

Grupa A:

godz.
nazwy drużyn
wynik
10:30
Beleń - Rembieszów
1:0
10:45
Ptaszkowice - Kalinowa II
2:5
11:00
Paprotnia II - Beleń
1:3
11:15
Rembieszów - Ptaszkowice
1:0
11:30
Kalinowa II - Paprotnia II
3:1
11:45
Beleń - Ptaszkowice
4:2
12:00
Rembieszów - Kalinowa II
0:1
12:15
Paprotnia II - Ptaszkowice
2:1
12:30
Beleń - Kalinowa II
2:1
12:45
Rembieszów - Paprotnia II
1:0

Tabela:

Lp.
nazwa drużyny
pkt
bramki
1.
Beleń
12
10-4
2.
Kalinowa II
9
10-5
3.
Rembieszów
6
2-2
4.
Paprotnia II
3
4-8
5.
Ptaszkowice
0
5-12


Grupa B:

godz.
nazwy drużyn
wynik
13:00
Paprotnia I - Kalinowa I
4:4
13:15
Zapolice Spółdzielcza - Swędzieniejewice
3:1
13:30
Pstrokonie - Kalinowa I
5:1
13:45
Paprotnia I - Zapolice Spółdzielcza
0:6
14:00
Pstrokonie - Swędzieniejewice
7:0
14:15
Kalinowa I - Zapolice Spółdzielcza
4:6
14:30
Paprotnia - Swędzieniejewice
2:0
14:45
Zapolice Spółdzielcza - Pstrokonie
0:4
15:00
Kalinowa I - Swędzieniejewice
5:2
15:15
Pstrokonie - Paprotnia I
2:0

Tabela:

Lp.
nazwa drużyny
pkt
bramki
1.
Pstrokonie
12
18-1
2.
Zapolice Spółdzielcza
9
15-9
3.
Kalinowa I
4
11-17
4.
Paprotnia
4
6-12
5.
Swędzieniejewice
0
3-17

Półfinały:

godz.
nazwy drużyn
wynik
15:40
Beleń (A1) - Zapolice Spółdzielcza (B2)
1:5
16:00
Pstrokonie (B1) - Kalinowa II (A2)
5:1

Mecz o III miejsce:

godz.
nazwy drużyn
wynik
16:20
Beleń - Kalinowa II
3:1

Finał:

godz.
nazwy drużyn
wynik
16:40
Pstrokonie - Zapolice Spółdzielcza
5:1


Klasyfikacja końcowa:

1. Pstrokonie
2. Zapolice Spółdzielcza
3. Beleń
4. Kalinowa II
5. Rembieszów
6. Kalinowa I
7. Paprotnia I
8. Paprotnia II
9. Ptaszkowice
10. Swędzieniejewice

Najlepszy zawodnik: Jarosław Jóźwiak (Pstrokonie)
Najlepszy strzelec: Kamil Jędrasiak (Zapolice Spółdzielcza)
Najlepszy bramkarz: Michał Rusiniak (Kalinowa II)



Bądź na bieżąco z GOKiS!

Partnerstwo z KSOW

Znajdź nas na Facebooku
Obserwuj nas!
Obserwuj nas na Instagramie


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie