Rusza nabór wniosków do projektu "Ożyw samego siebie - dogrywka"
Dodane przez administrator dnia Czerwiec 06 2018 16:14:00

Pełni energii, radości i nadziei ogłaszamy konkurs na lokalne inicjatywy kulturalne w ramach projektu „Ożyw samego siebie – dogrywka”.

Konkurs to efekt kilkumiesięcznej pracy związanej z prowadzeniem diagnozy potencjału kulturowego mieszkańców gminy Zapolice.

Teraz każdy mieszkaniec naszej gminy może na swoje pomysły otrzymać dofinansowanie. W budżecie na inicjatywy jest 22 000 zł. W ramach programu będziemy realizować od trzech do siedmiu Waszych pomysłów związanych z szeroko pojętą kulturą.

Niżej znajdziecie regulamin konkursu, z którym radzimy się zapoznać oraz formularz projektu.

Formularz nie jest trudny do wypełnienia, jednak jeżeli pojawiłby się jakiś problem zawsze możesz do nas przyjść lub zadzwonić, pomożemy.

Zachęcamy również do przeczytania dokumentu pod nazwą „Rekomendacje”. To najważniejsze wyjątki z raportu diagnostycznego, który niebawem zostanie udostępniony w całości. Rekomendacje są wynikiem działań prowadzonych przez GOKiS Zapolice w ciągu kilku ostatnich miesięcy. To wiele spotkań, rozmów, obserwacji. Do przeprowadzenia diagnozy wykorzystaliśmy również wiele dokumentów, tych oficjalnych i mniej oficjalnych.

Ten dokument to wnioski, które płyną z tych badań. Mogą Wam pomóc i być inspiracją do napisania dobrego wniosku na projekt kulturalny.

Trzymamy kciuki i czekamy na Wasze pomysły. Pamiętajcie, że zawsze jesteśmy do Waszej dyspozycji.

Regulamin konkursu (pobierz pdf)

Formularz zgłoszeniowy (pobierz doc)

Formularz zgłoszeniowy (pobierz pdf)

Rekomendacje dla wnioskodawców (pobierz pdf)