Święto siatkówki w Zapolicach
Dodane przez administrator dnia Kwiecień 04 2017 15:51:14
W miniony piątek odbyły się VI Mistrzostwa Gminy Zapolice w Piłce Siatkowej. Miejscem zawodów była sala gimnastyczna Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Turniej rozpoczął się o godz. 18:00, a zakończył przed północą. Do rozgrywek przystąpiło 6 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy eliminacyjne. Następnie z każdej grupy do fazy finałowej awansowały po 2 zespoły. Najmłodszym zawodnikiem turnieju był Adam Piórek ze Skry Ligota, natomiast najstarszym Robert Ciapciński ze Pstrokoń. Najlepszymi zawodnikami wybrano Klaudie Guz i Konrada Sobczaka z drużyny Amatorów Zapolice....

Rozszerzona zawartość newsa
W miniony piątek odbyły się VI Mistrzostwa Gminy Zapolice w Piłce Siatkowej. Miejscem zawodów była sala gimnastyczna Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Turniej rozpoczął się o godz. 18:00, a zakończył przed północą. Do rozgrywek przystąpiło 6 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy eliminacyjne. Następnie z każdej grupy do fazy finałowej awansowały po 2 zespoły. Najmłodszym zawodnikiem turnieju był Adam Piórek ze Skry Ligota, natomiast najstarszym Robert Ciapciński ze Pstrokoń. Najlepszymi zawodnikami wybrano Klaudie Guz i Konrada Sobczaka z drużyny Amatorów Zapolice.

Już wkrótce w naszej fotogalerii znajdziecie zdjęcia z turnieju. Natomiast na naszym kanale youtube filmy ze wszystkich meczów.

 
Wyniki fazy finałowej:
Black Team - Amatorzy Zapolice 2:1
Strońsko - Pstrokonie 0:2
 
Mecz o 3. miejsce:
Strońsko - Amatorzy Zapolice 1:2
 
Finał:
Pstrokonie - Black Team 2:0
 
Klasyfikacja drużynowa:
1. Pstrokonie
2. Black Team
3. Amatorzy Zapolice
4. Strońsko
5. Młodawin Dolny
6. Skra Ligota