Aktualności · O nas · Oferta GOKiS · Kalendarz imprez · Kadra GOKiS · Godziny otwarcia · Fotogaleria · Partnerzy · Linki · Kontakt Maj 24 2018 06:28:57
BIP GOKiS Zapolice
Zapisz się na newsletter!
Menu główne
Fotogaleria
Nasz kanał na YOUTUBE
Gmina Zapolice
Promuje łódzkie!

"Dom Kultury +"

Kalejdoskop kulturalny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Cykl weekendowych imprez za nami.... a już w piątek Dzień Dziecka!
Spływy kajakowe
 W miniony weekend Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zapolicach organizował i pomagał w organizacji kilku ciekawych imprez na terenie Gminy Zapolice. Pierwsza impreza odbyła się w piątek w godzinach południowych na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Pstrokoniach. Strażacy ze Pstrokoń zorganizowali podobnie jak rok temu piknik integracyjny dla najmłodszych dzieci z terenu Gminy Zapolice. W programie imprezy znalazły się m.in. występy artystyczne dzieci z Publicznego Przedszkola i Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach. Następnie wszystkie dzieci zostały zaproszone na kiełbaskę z grilla; później zaprezentowano akcję gaśniczą i pokaz udzielania pierwszej pomocy.
Kolejna impreza odbyła się o godz. 17:00 w sali głównej naszego ośrodka i był to wieczór poetycki pt. "Gdyby nie było Ciebie.." z okazji "Dnia Matki". W programie recytując wiersze i śpiewając współczesne piosenki wystąpili uczniowie ZSO w Zapolicach. Warto nadmienić, że scenariusz spotkania opracowały autorki pierwszego z projektów edukacyjnych zrealizowanych w roku szkolnym 2011/2012 w zapolickim ZSO.
Wieczorem do Zapolic zawitała Zduńskowolska Rowerowa Masa Krytyczna, która propaguje działania na rzecz budowy ścieżek rowerowych i przede wszystkim zachęca do aktywnego wypoczynku. Rowerzyści w programie swojej piątkowej trasy mieli także ognisko z kiełbaskami przygotowane na terenie naszego Ośrodka.
Dzień później przyszedł czas na kolejną imprezę - VII Gminny Spływ Kajakowy. Kajakarze tym razem mieli do pokonania 25 km trasę z Burzenina do Woźnik k. Sieradza. W spływie zakończonym tradycyjnie ogniskiem z kiełbaskami uczestniczyło aż 40 osób.
Już teraz zapraszamy na kolejny spływ - 9. czerwca, tym razem rzeką Widawką na trasie Rogóźno - Pstrokonie.
Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z minionych weekendowych imprez i oczywiście zapraszamy w nadchodzący piątek 1. czerwca na Gminny Dzień Dziecka!
administrator dnia maj 28 2012 11:10:28
0 Komentarzy · 792 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Bądź na bieżąco z GOKiS!

Wycieczka na Termy Uniejów

Mecze Klubu Sportowego "Amatorzy" Zapolice
Spływy kajakowe

Obserwuj nas!
Obserwuj nas na Instagramie


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie