Aktualności · O nas · Oferta GOKiS · Kalendarz imprez · Kadra GOKiS · Godziny otwarcia · Fotogaleria · Partnerzy · Kontakt Październik 26 2020 14:41:10
BIP GOKiS Zapolice
RODO - Ochrona danych osobowych
Menu główne
Fotogaleria
Nasz kanał na YOUTUBE
Gmina Zapolice
Promuje łódzkie!

Kalejdoskop kulturalny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Cykl weekendowych imprez za nami.... a już w piątek Dzień Dziecka!
Spływy kajakowe
 W miniony weekend Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Zapolicach organizował i pomagał w organizacji kilku ciekawych imprez na terenie Gminy Zapolice. Pierwsza impreza odbyła się w piątek w godzinach południowych na terenie Ochotniczej Straży Pożarnej w Pstrokoniach. Strażacy ze Pstrokoń zorganizowali podobnie jak rok temu piknik integracyjny dla najmłodszych dzieci z terenu Gminy Zapolice. W programie imprezy znalazły się m.in. występy artystyczne dzieci z Publicznego Przedszkola i Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach. Następnie wszystkie dzieci zostały zaproszone na kiełbaskę z grilla; później zaprezentowano akcję gaśniczą i pokaz udzielania pierwszej pomocy.
Kolejna impreza odbyła się o godz. 17:00 w sali głównej naszego ośrodka i był to wieczór poetycki pt. "Gdyby nie było Ciebie.." z okazji "Dnia Matki". W programie recytując wiersze i śpiewając współczesne piosenki wystąpili uczniowie ZSO w Zapolicach. Warto nadmienić, że scenariusz spotkania opracowały autorki pierwszego z projektów edukacyjnych zrealizowanych w roku szkolnym 2011/2012 w zapolickim ZSO.
Wieczorem do Zapolic zawitała Zduńskowolska Rowerowa Masa Krytyczna, która propaguje działania na rzecz budowy ścieżek rowerowych i przede wszystkim zachęca do aktywnego wypoczynku. Rowerzyści w programie swojej piątkowej trasy mieli także ognisko z kiełbaskami przygotowane na terenie naszego Ośrodka.
Dzień później przyszedł czas na kolejną imprezę - VII Gminny Spływ Kajakowy. Kajakarze tym razem mieli do pokonania 25 km trasę z Burzenina do Woźnik k. Sieradza. W spływie zakończonym tradycyjnie ogniskiem z kiełbaskami uczestniczyło aż 40 osób.
Już teraz zapraszamy na kolejny spływ - 9. czerwca, tym razem rzeką Widawką na trasie Rogóźno - Pstrokonie.
Tymczasem zapraszamy do obejrzenia zdjęć z minionych weekendowych imprez i oczywiście zapraszamy w nadchodzący piątek 1. czerwca na Gminny Dzień Dziecka!
administrator dnia maj 28 2012 06:10:28
0 Komentarzy · 1008 Czytań · Drukuj
Komentarze
Brak komentarzy.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, żeby móc dodawać komentarze.
Zapisy na zajęcia w GOKiS!

Bądź na bieżąco z GOKiS!

"O niepodległej dla niepodległej"

Wycieczka na Termy Uniejów

Mecze Klubu Sportowego "Amatorzy" Zapolice
Wypożyczalnia rowerów i sprzętu rekreacyjnego

Raport z diagnozy zasobów i potencjału kulturowego Gminy Zapolice
Projekt "Wędrujący GOKiS"
Partnerstwo KSOW
Obserwuj nas na Instagramie


Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie