administrator dnia maj 08 2017 11:21:41 · Drukuj

administrator dnia maj 05 2017 08:52:33 · Drukuj

administrator dnia maj 01 2017 10:38:48 · Drukuj

administrator dnia kwiecień 19 2017 18:58:29 · Drukuj
Życzenia świąteczne

administrator dnia kwiecień 11 2017 14:07:47 · Drukuj
Święto siatkówki w Zapolicach
W miniony piątek odbyły się VI Mistrzostwa Gminy Zapolice w Piłce Siatkowej. Miejscem zawodów była sala gimnastyczna Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Turniej rozpoczął się o godz. 18:00, a zakończył przed północą. Do rozgrywek przystąpiło 6 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy eliminacyjne. Następnie z każdej grupy do fazy finałowej awansowały po 2 zespoły. Najmłodszym zawodnikiem turnieju był Adam Piórek ze Skry Ligota, natomiast najstarszym Robert Ciapciński ze Pstrokoń. Najlepszymi zawodnikami wybrano Klaudie Guz i Konrada Sobczaka z drużyny Amatorów Zapolice....
administrator dnia kwiecień 04 2017 15:51:14
VI Mistrzostwa Gminy Zapolice w Piłce Siatkowej

Regulamin turnieju (pobierz pdf)

administrator dnia marzec 17 2017 10:29:34 · Drukuj
Grzegorz Kaczmarek po raz szósty z rzędu!
W minioną niedzielę odbyły się VII Mistrzostwa Gminy Zapolice w Tenisie Stołowym. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna Szkoły w Zapolicach. Do zawodów przystąpiło ponad 30 zawodników, którzy zmierzyli się w 3 kategoriach wiekowych.
W kategorii szkoły podstawowej zwyciężył Szymon Sobczak, który w finale pokonał Franciszka Majkowskiego. Trzecie miejsce zajął Kacper Kunce, natomiast czwarte Seweryn Sobczak.

W kategorii szkoły gimnazjalnej czołowe lokaty zajęli kolejno: Dawid Pawlak, Adam Piórek, Marta Gołąbek, Krystian Kosz.
W kategorii open najlepszym tenisistom Gminy Zapolice okazał się po szósty z rzędu Grzegorz Kaczmarek, który w finale pokonał Wojciecha Studenta. Miejsce trzecie zajął Sylwester Kosz, który wygrał z Dawidem Pawlakiem.
Najmłodszym uczestnikiem turnieju był 10-letni Kacper Kunce, natomiast najstarszym 50-letni Mariusz Ciapciński.
W grze podwójnej pierwsze miejsce zajęła para Wojciech Student, Sylwester Kosz, którzy w finale pokonali Grzegorza Kaczmarka i Mariusza Ciapcińskiego. W meczu o brąz Mariusz Pierzak i Sylwester Nosal zwyciężyli Marka i Dariusza Paszkiewiczów

Już niebawem w naszej fotogalerii znajdziecie zdjęcia z Mistrzostw. Zapraszamy także do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami z zawodów....