administrator dnia kwiecień 27 2015 12:40:24 · Drukuj
administrator dnia kwiecień 08 2015 11:49:03 · Drukuj

administrator dnia kwiecień 01 2015 21:30:11 · Drukuj
II Nocny Turniej Piłki Siatkowej dla mieszkańców Gminy Zapolice!

Regulamin rozgrywek (pobierz pdf)

administrator dnia marzec 23 2015 08:27:12 · Drukuj
administrator dnia marzec 16 2015 13:56:38 · Drukuj
Strońsko najlepsze w siatkówce!

W minioną sobotę w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach odbyły się IV Mistrzostwa Gminy Zapolice w Piłce Siatkowej. Do rywalizacji przystąpiło 5 drużyn, czyli prawie 50 zawodników. Po emocjonującym finale najlepsza okazała się drużyna ze Strońska (Marta Glinkowska, Przemysław Owczarek, Jakub Stańczyk, Łukasz Stańczyk, Karol Kaczmarek, Mateusz Brzezowski, Radosław Stępień), która pokonała 2:0 "Niebieskie Tulipany" (Agnieszka Walocha, Justyna Kazimierczak, Robert Ciapciński, Konrad Gołębiowski, Mariusz Rakowski, Krzysztof Barbarowicz, Patryk Ściegiński). W meczu o 3. miejsce zmierzyły się....

administrator dnia marzec 09 2015 14:57:54
IV Mistrzostwa Gminy Zapolice w Piłce Siatkowej

administrator dnia marzec 05 2015 09:47:21 · Drukuj
Narodowy Dzień Pamięci Żołnierzy Wyklętych

administrator dnia luty 24 2015 16:07:45 · Drukuj
Jak żyć w zgodzie z prawami natury? Zapraszamy na spotkanie z Andrzejem Wojtkowskim

administrator dnia luty 23 2015 09:46:31 · Drukuj
Po raz 30-ty zapraszamy na Termy Uniejów!
administrator dnia luty 15 2015 12:44:49 · Drukuj
Grzegorz Kaczmarek i Kacper Bartecki obronili tytuły!

W minioną niedzielę odbyła się piąta edycja Mistrzostw Gminy Zapolice w Tenisie Stołowym. Do rozgrywek przystąpiło ponad 40 zawodników, którzy zmierzyli się w 3 kategoriach wiekowych. Miejscem zmagań była sala gimnastyczna Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach.

W kategorii szkoły podstawowej zwyciężył Adam Piórek, który w finale pokonał Martę Gołąbek. Trzecie miejsce zajął Jakub Grabia, natomiast czwarte Mateusz Kochelski....