Deklaracja i zgoda rodzica + Regulamin zajęć (pobierz pdf)

administrator dnia styczeń 26 2015 08:40:25
1 Komentarzy · 16 Czytań · Drukuj
Ojciec i syn najlepsi w Warcabach!

W minioną niedzielę w naszym Ośrodku odbyła się trzecia edycja Mistrzostw Gminy Zapolice w Warcabach. Do potyczek przystąpiło blisko 30 zawodników, którzy zmierzyli się w 3 kategoriach wiekowych.

W kategorii szkoły podstawowej podobnie jak przed rokiem i dwa lata temu zwyciężył Mateusz Kochelski, który w finale pokonał Adama Piórka. Trzecie miejsce zajął Franciszek Majkowski, natomiast czwarte Marta Gołąbek.

W kategorii szkoły gimnazjalnej czołowe lokaty zajęli kolejno: Kacper Bartecki, David Browne, Szymon Urbaniak, Thomas Browne, Mateusz Wojciechowski.

W kategorii powyżej lat 16 najlepszym warcabistom Gminy Zapolice okazał się Ryszard Kochelski, który w emocjonującym finale pokonał dotychczasowego dwukrotnego mistrza, Jana Owczarka. Miejsce trzecie przypadło Krzysztofowi Sowijakowi, a czwarte Przemysławowi Owczarkowi.
Najmłodszym uczestnikiem turnieju był 7-letni Marcel Nowak z Rembieszowa, zaś najstarszym wcześniej wspomniany 72-letni Jan Owczarek z Woźnik....
administrator dnia styczeń 26 2015 09:25:20
III Mistrzostwa Gminy Zapolice w Warcabach

Regulamin Turnieju (pobierz pdf)

administrator dnia styczeń 20 2015 23:09:01 · Drukuj
Zagrali po raz piąty!

W minioną niedzielę w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach odbyła się już piąta edycja Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zapolice.

Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn z terenu Gminy Zapolice: Jelno, Strońsko, Ptaszkowice, Pstrokonie, Swędzieniejewice, Jeziorko, Branica oraz Zapolice.

W finale, podobnie jak w ubiegłym roku spotkały się zespoły ze Pstrokoń i Zapolic. Tym razem, po zaciętym meczu górą okazali się piłkarze Pstrokoń, którzy pokonali rywali 7:4....