Życzenia wielkanocne!
administrator dnia marzec 26 2013 10:40:22
0 Komentarzy · 119 Czytań · Drukuj
"Faworyci" nie zawiedli!

W minioną sobotę w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach odbyły się III Mistrzostwa Gminy Zapolice w Piłce Siatkowej. Do rywalizacji przystąpiło 7 drużyn, czyli prawie 50 zawodników. Po emocjonującym finale najlepsza okazała się drużyna o nazwie "Faworyci" (Konrad Gołębiowski, Mariusz Rakowski, Mariusz Kamiński, Sylwia Cichecka, Justyna Kazimierczak, Agnieszka Walocha), która pokonała 2:1 Pstrokonie (Marta Woźniak, Robert Ciapciński, Krzysztof Barbarowicz, Piotr Witkowski, Katarzyna Bednarek, Piotr Staniucha, Tomasz Woźniak). W meczu o 3. miejsce zmierzyły się....

administrator dnia marzec 31 2014 14:00:04
III Mistrzostwa Gminy Zapolice w Piłce Siatkowej
administrator dnia marzec 05 2014 11:04:52 · Drukuj
Zapraszamy na Karnawałowy Bal Seniorów!

administrator dnia luty 19 2014 19:33:13 · Drukuj
Zapolice z Pucharem Wójta!
W minioną niedzielę w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach odbył się IV Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zapolice.

Do rozgrywek przystąpiło 8 zespołów złożonych z zawodników z terenu Gminy Zapolice. W finale spotkały się drużyny Pstrokoń i Zapolic. Zwycięsko z tego pojedynku wyszli zawodnicy Zapolic wygrywając 4:1. W małym finale Beleń pokonał Paprotnię 4:2. Najstarszym zawodnikiem turnieju był Jacek Przybylski z Ptaszkowic, natomiast najmłodszym Kacper Gała z Zamościa. Najwięcej, bo aż 24 bramki zdobył Krzysztof Barbarowicz z Zapolic. Najlepszym bramkarzem został Damian Gołąbek ze Strońska. Najwszechstronniejszy zawodnik to Maciej Przybylski z Zapolic.
- Cieszy nas, że do rozgrywek powoli zgłaszają się coraz młodsi zawodnicy. Dzięki temu poziom turnieju cały czas jest wysoki. Kibice jak zawsze dopisali i dumnie wspierali swoich zawodników. Emocji naprawdę nie brakowało - mówi Tomasz Woźniak, instruktor ds. sportu i rekreacji w GOKiS Zapolice.

Jako główni organizatorzy imprezy dziekujemy:

• Zespołowi Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach za udostępnienie sali gimnastycznej
  • Klubowi Sportowemu "Amatorzy" Zapolice i wolontariuszom GOKiS w Zapolicach za pomoc organizacyjną podczas turnieju
  • Pani Małgorzacie Gołębiowskiej za sprawowanie funkcji kierownika turnieju
  • Pani Renacie Peliak za przygotowanie żurku dla uczestników turnieju
  • Panu Jackowi Dębczakowi za pełnienie funkcji fotografa

Zapraszamy do zapoznanie się ze szczegółowymi wynikami oraz do obejrzenia obszernej fotogalerii z IV Turnieju Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zapolice.