Aktualności · O nas · Oferta GOKiS · Kalendarz imprez · Pracownicy GOKiS · Godziny otwarcia · Fotogaleria · Partnerzy · Linki · Kontakt Maj 06 2016 11:16:46
BIP GOKiS Zapolice
Zapisz się na newsletter!
Menu główne
Fotogaleria
Nasz kanał na YOUTUBE
Gmina Zapolice
Promuje łódzkie!

"Dom Kultury +"

W grodzie Mściwoja - Strońsko na osi czasu

Kalejdoskop kulturalny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zapraszamy z nami do Uniejowa!

administrator dnia maj 04 2016 14:09:09 · Drukuj
Akcja ekologiczna "Drzewko za odpad"

administrator dnia kwiecień 29 2016 14:24:22 · Drukuj
Narodowe Święto Konstytucji

administrator dnia kwiecień 13 2016 13:07:50 · Drukuj
Wielkie emocje i niesamowita atmosfera! Turniej Siatkówki za nami!
W miniony piątek odbyły się V Mistrzostwa Gminy Zapolice w Piłce Siatkowej. Miejscem zawodów była sala gimnastyczna Zespołu Szkół Ogólnokształcących. Turniej rozpoczął się o godz. 18:00, a zakończył przed północą. Do rozgrywek przystąpiło 7 drużyn, które zostały podzielone na 2 grupy eliminacyjne. Następnie z każdej grupy do fazy finałowej awansowały po 2 zespoły. Najmłodszym zawodnikiem turnieju była Marta Ładziak z drużyny juniorów, natomiast najstarszym Robert Ciapciński ze Pstrokoń. Najlepszymi zawodnikami wybrano Klaudie Guz i Konrada Gołębiowskiego z drużyny Smerfów.
- W tym roku nasze mistrzostwa przesunęliśmy na godziny wieczorne i jak się okazało była to bardzo dobra decyzja. Świadczy o tym liczba zgłoszonych drużyn i kibiców, którzy przybyli na zawody - mówi Tomasz Woźniak, z zapolickiego GOKiS, głównego organizatora turnieju.
- Atmosfera i emocje, które udzielały się w każdym meczu były niesamowite. Nasza drużyna wystąpiła w Mistrzostwach Gminy po raz pierwszy ale już teraz zapewniamy, że za rok na pewno tutaj wrócimy - mówi Wojciech Student z drużyny Młodawina Dolnego....
administrator dnia kwiecień 04 2016 09:20:13
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 31 Czytań · Drukuj
Życzenia świąteczne!

administrator dnia marzec 23 2016 12:55:19 · Drukuj
Zapraszamy na niezwykłe "Opowieści z Hawajów"!

administrator dnia marzec 22 2016 13:24:58 · Drukuj
Zapraszamy do Uniejowa!

administrator dnia marzec 07 2016 22:11:15 · Drukuj
Michał Owczarek najlepszy w Turnieju FIFA 15'!
W minioną środę w naszym Ośrodku rozegrano I Mistrzostwa Gminy Zapolice w grze FIFA 15'. Do gier przystąpiło 28 zawodników, którzy zostali podzieleni na 7 grup eliminacyjnych. Do dyspozycji uczestników były dostępne 4 stanowiska z konsolami do gry. Do 1/8 finału awansowało po dwóch najlepszych zawodników z każdej grupy + 2 zawodników z 3. miejsc z najlepszym bilansem punktowym. Od tej rundy rozgrywano mecz i rewanż biorąc pod uwagę zasadę podwójnie liczonych bramek zdobytych na wyjeździe.
- Do organizacji tego turnieju przymierzaliśmy się już od dłuższego czasu. Dzięki wsparciu sprzętowym uczestników udało się go w końcu zrealizować. Turniej stał naprawdę na wysokim poziomie. Już teraz planujemy kolejną edycję, tym razem w okresie letnim - mówi Tomasz Woźniak, animator sportu i rekreacji....
administrator dnia luty 25 2016 11:28:40
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 64 Czytań · Drukuj
Zapraszamy na spektakl Brzydkie Kaczątko

administrator dnia luty 22 2016 18:25:58 · Drukuj
Pstrokonie po raz drugi z rzędu z Pucharem Wójta!

W minioną niedzielę w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach odbył się VI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zapolice.

Do rozgrywek przystąpiło 8 drużyn z terenu Gminy Zapolice: Holendry, Strońsko, Ptaszkowice, Pstrokonie, Rembieszów, Młodawin Dolny, Branica oraz Zapolice.

W finale, podobnie jak w ubiegłym roku spotkały się zespoły ze Pstrokoń i Zapolic. Tym razem, po zaciętym meczu górą okazali się piłkarze Pstrokoń, którzy pokonali rywali 7:3.
W meczu o trzecie miejsce Strońsko wysoko pokonało Jelno 10:3.
Najmłodszym zawodnikiem turnieju był 15-letni Patryk Jaworski z Ptaszkowic, natomiast najstarszym 40-letni Mariusz Pierzak z Młodawina Dolnego. Najlepszym bramkarzem turnieju wybrano Damiana Stolarczyka ze Strońska. Tytuł najlepszego zawodnika przyznano Mariuszowi Woźniakowi ze Pstrokoń. Królem strzelców okazał się Karol Kikowski z Zapolic, który zdobył 14 bramek....

administrator dnia luty 22 2016 12:33:45
Czytaj więcej · 0 Komentarzy · 53 Czytań · Drukuj
VI Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zapolice

Terminarz rozgrywek (pobierz pdf)

Regulamin rozgrywek (pobierz pdf)

administrator dnia luty 20 2016 21:18:29 · Drukuj
Strona 1 z 34 1 2 3 4 > >>
Bądź na bieżąco z GOKiS!

Zajęcia Nordic Walking

Znajdź nas na Facebooku
Obserwuj nas!
Obserwuj nas na Instagramie

Serwis monitoruje:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie