Aktualności · O nas · Oferta GOKiS · Kalendarz imprez · Pracownicy GOKiS · Godziny otwarcia · Fotogaleria · Partnerzy · Linki · Kontakt Listopad 28 2015 06:49:41
Zapisz się na newsletter!
Menu główne
Fotogaleria
Nasz kanał na YOUTUBE
Gmina Zapolice
Promuje łódzkie!

"Dom Kultury +"

W grodzie Mściwoja - Strońsko na osi czasu

Kalejdoskop kulturalny
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Zapraszamy na "Pchli Targ"!

Już w sobotę, 5 grudnia zapraszamy Was na pierwszy w Zapolicach Pchli Targ!

W każdym domu znajdą się nieużywane ale dobre jeszcze rzeczy i przedmioty, których „szkoda wyrzuć” i które „przydadzą się” jeszcze, a kończy się na tym, że kolejny rok leżą zbierając kurz.

A przecież można je sprzedać, zamienić lub podarować komuś, kto zrobi z nich użytek. Podobnie jest z ubraniami, z których wyrosły nasze dzieci, są na nas za ciasne albo za luźne. Pchli targ jest miejscem, gdzie można je pokazać, sprzedać albo wymienić.

Buszowanie po pchlich targach już dawno przestało być sprawą wstydliwą. Dziś to już niemal styl życia, okazja by znaleźć unikalny przedmiot, strój, ozdobę której próżno szukać  w galerii handlowej. Takie targi są bardzo modne w Berlinie, Amsterdamie, Londynie, czy Warszawie i Łodzi. Dlaczego więc nie w Zapolicach?

GOKiS chce stworzyć przestrzeń dla takiej wymiany handlowej. Mamy nadzieję, że ta forma pożytecznego spędzania wolnego czasu zagości na stałe w naszym kalendarzu.

A sprzedać można wszystko: książki, płyty, monety, znaczki, pocztówki, filmy na vhs, sprzęt sportowy, meble, ubrania, wędki i co tam jeszcze w piwnicy i szafie znajdziecie.

Zapraszamy na pierwszą edycję Pchlego Targu. Nie masz nic do sprzedania – przyjdź może kupisz coś oryginalnego!

 Regulamin targu (pobierz pdf)

administrator dnia listopad 25 2015 15:16:00 · Drukuj
W Zapolicach królował badminton!
W minioną niedzielę w sali gimnastycznej Zespołu Szkół Ogólnokształcących w Zapolicach odbyły się IV Mistrzostwa Gminy Zapolice w Badmintonie. Do rywalizacji przystąpiło blisko 40 osób.
W kategorii szkoła podstawowa zwyciężył podobnie jak przed rokiem - Nikodem Lisiecki, który w decydującym pojedynku wygrał z Mathew'em Browne. Trzecie miejsce dla Filipa Kamieniaka, który okazał się lepszy od Wiktorii Kaczmarek.
W kategorii gimnazjum zwyciężył Mateusz Wojciechowski, który pokonał Damian Urbaniaka. W meczu o brązowy medal Paulina Balcerzak wygrała z Nikodemem LisieckimW kategorii open.....
administrator dnia listopad 22 2015 22:55:30
Czytaj więcej · 16 Czytań · Drukuj
IV Mistrzostwa Gminy Zapolice w Badmintonie

Regulamin Mistrzostw (pobierz pdf)

administrator dnia listopad 20 2015 20:22:07 · Drukuj
Zapraszamy na wystawę!

administrator dnia listopad 17 2015 14:22:27 · Drukuj
Zapraszamy na Integracyjny Bal Seniora!

administrator dnia listopad 05 2015 10:21:36 · Drukuj
Wycieczka po Parku Krajobrazowym Międzyrzecza Warty i Widawki

Wczoraj nasz Ośrodek pomagał przy organizacji wycieczki przyrodniczej po Parku Krajobrazowym Międzyrzecza Warty i Widawki. W wycieczce wzięło udział 15 osób. Uczestnicy zwiedzili m.in. dolinę rzeki Grabi w Kozubach, klasztor pobernardyński i kościół w Widawie, piec do wypału wapienia w Brzykowie, punkt widokowy na dolinę rzeki Warty w Konopnicy, kościół barokowy w Burzeninie.

Głównym inicjatorem wycieczki był Oddział Terenowy Sieradzkich Parków Krajobrazowych, a koszty jej organizacji pokrył Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Zapraszamy do galerii zdjęć i na nasz kanał youtube.

 

administrator dnia październik 29 2015 09:26:41
0 Komentarzy · 15 Czytań · Drukuj
Zapraszamy na obchody Święta Niepodległości

administrator dnia październik 29 2015 09:13:56 · Drukuj
Wycieczka przyrodnicza po PKMWiW

Zapraszamy Was na kolejne ciekawe wydarzenie. Tym razem pomagamy w organizacji wycieczki przyrodniczej po Parku Krajobrazowym Międzyrzecza Warta i Widawki. Jej głównym inicjatorem jest Oddział Terenowy Sieradzkich Parków Krajobrazowych. Koszty organizacji pokrywa Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi. Wycieczka jest skierowana dla osób pełnoletnich. W programie zwiedzania m.in. Pałac w Pstrokoniach, kościół w Strońsku, Widawie i Burzeninie, rezerwat przyrody "Korzeń", "Winnica" i "Hołda" i wiele innych ciekawych miejsc. Na zakończenie wycieczki przewidziano ognisko z kiełbaskami w Parku Wiejskim w Strońsku. Zapisy przyjmujemy do 26 października. Więcej szczegółów znajdziecie na plakacie. Jeśli macie pytania - przyjdźcie do nas lub zadzwońcie (725-690-477).

administrator dnia październik 20 2015 15:44:08
0 Komentarzy · 17 Czytań · Drukuj
Zajęcia nordic walking

administrator dnia październik 19 2015 09:33:49
0 Komentarzy · 15 Czytań · Drukuj
Wycieczka na Termy Uniejów

administrator dnia październik 13 2015 11:30:14 · Drukuj
Gminne Zawody Latawcowe i Piknik Paralotniowy

Regulamin zawodów (pobierz pdf)

administrator dnia październik 02 2015 10:52:26
0 Komentarzy · 43 Czytań · Drukuj
Strona 1 z 32 1 2 3 4 > >>
Bądź na bieżąco z GOKiS!

Zajęcia Nordic Walking

Wycieczka na Termy Uniejów

V Mikołajkowy Turniej Halowej Piłki Nożnej

Znajdź nas na Facebooku
Obserwuj nas!
Obserwuj nas na Instagramie

Serwis monitoruje:

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie