VI Mistrzostwa Gminy Zapolice w Piłce Siatkowej

Regulamin turnieju (pobierz pdf)

administrator dnia marzec 17 2017 10:29:34 · Drukuj
Grzegorz Kaczmarek po raz szósty z rzędu!
W minioną niedzielę odbyły się VII Mistrzostwa Gminy Zapolice w Tenisie Stołowym. Miejscem rozgrywek była sala gimnastyczna Szkoły w Zapolicach. Do zawodów przystąpiło ponad 30 zawodników, którzy zmierzyli się w 3 kategoriach wiekowych.
W kategorii szkoły podstawowej zwyciężył Szymon Sobczak, który w finale pokonał Franciszka Majkowskiego. Trzecie miejsce zajął Kacper Kunce, natomiast czwarte Seweryn Sobczak.

W kategorii szkoły gimnazjalnej czołowe lokaty zajęli kolejno: Dawid Pawlak, Adam Piórek, Marta Gołąbek, Krystian Kosz.
W kategorii open najlepszym tenisistom Gminy Zapolice okazał się po szósty z rzędu Grzegorz Kaczmarek, który w finale pokonał Wojciecha Studenta. Miejsce trzecie zajął Sylwester Kosz, który wygrał z Dawidem Pawlakiem.
Najmłodszym uczestnikiem turnieju był 10-letni Kacper Kunce, natomiast najstarszym 50-letni Mariusz Ciapciński.
W grze podwójnej pierwsze miejsce zajęła para Wojciech Student, Sylwester Kosz, którzy w finale pokonali Grzegorza Kaczmarka i Mariusza Ciapcińskiego. W meczu o brąz Mariusz Pierzak i Sylwester Nosal zwyciężyli Marka i Dariusza Paszkiewiczów

Już niebawem w naszej fotogalerii znajdziecie zdjęcia z Mistrzostw. Zapraszamy także do zapoznania się ze szczegółowymi wynikami z zawodów....

administrator dnia marzec 13 2017 09:51:40
VII Mistrzostwa Gminy Zapolice w Tenisie Stołowym
administrator dnia luty 21 2017 09:58:55 · Drukuj
Zapraszamy na koncert pt. "Jeżeli kochać to nie indywidualnie"

Młodawin Dolny z Pucharem Wójta!

W minioną niedzielę w sali gimnastycznej Szkoły w Zapolicach odbył się VII Turniej Halowej Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Zapolice.
Do rywalizacji przystąpiło 8 drużyn z terenu Gminy Zapolice, a także 2 zespoły zaproszone przez organizatora: Pstrokonie, Jelno, Sędziejowice, Młodawin Dolny, Zapolice, Strońsko, Paprotnia, Rokitnica, Branica, Kalinowa.
Turniej rozgrywany był w dwóch grupach eliminacyjnych, z których awans do fazy finałowej uzyskiwały po 4 najlepsze drużyny.
Zwyciężyli piłkarze z Młodawina Dolnego, którzy w finale pokonali Zapolice 3:2.  W emocjonującym meczu o 3 miejsce Rokitnica pokonała w rzutach karnych 3:2 Sędziejowice. W regulaminowym czasie gry było 3:3, po dogrywce 4:4.
Najlepszym bramkarzem wybrano Rafała Chmielewskiego z Rokitnicy, najlepszym zawodnikiem został Damian Karbowiak z drużyny Młodawina Dolnego, natomiast królem strzelców turnieju okazał się Patryk Szeller z Zapolic (17 bramek). Najmłodszym zawodnikiem był Patryk Skotnicki z Branicy, natomiast najstarszym Zbigniew Krystkiewicz z Kalinowej
- Dzisiejszy turniej stał naprawdę na wysokim poziomie, zarówno pod względem organizacyjnym, jak i sportowym......